Aktualności

Więcej o: Drzwi otwarte

Drzwi otwarte

Serdecznie zapraszamy Rodziców i kandydatów do przedszkola, klasy I   i  IV  (profil sportowy – siatkówka dziewcząt, piłka ręczna chłopców oraz profil artystyczno – muzyczny)  na „drzwi otwarte”, które odbędą się w dniach:  9 lutego – sobota, w godz. 10.00 – 13.00 oraz 20 lutego – środa, w godzinach 16.00 – 18.00.  w budynku przy ul. Bosej    9 .                                                                                        Dyrektor Szkoły

Uwaga! Dla dzieci przygotowujemy atrakcje i niespodzianki, dla rodziców zwiedzanie  szkoły i spotkanie z dyrektorem i nauczycielami.

Więcej o: 1a i 1b na warsztatach czytelniczych

1a i 1b na warsztatach czytelniczych

Klasy pierwsze wzięły udział w świątecznych warsztatach czytelniczych w 23 Filii Biblioteki Raczyńskich.

1b w 23 Filii Biblioteki Raczyńskich
1b w 23 Filii Biblioteki Raczyńskich