DYŻURY ON-LINE DLA RODZICÓW

DYŻURY ON-LINE DLA RODZICÓW

PIERWSZY TYDZIEŃ KAŻDEGO MIESIĄCA PAŹDZIERNIKA, GRUDNIA, MARCA, KWIETNIA.

W czasie dyżurów nauczyciele dostępni są dla rodziców na platformie Teams,

po zalogowaniu się hasłem dziecka.

Z każdym nauczycielem możliwy jest bieżący kontakt przez dziennik LIBRUS.

Przedmiot Nauczyciel dyżur
Wychowanie przedszkolne p. Justyna Maciejewska Wtorek 16.00-17.00
Wychowanie przedszkolne p. Lidia Kubiak Środa 16.00-17.00
Edukacja wczesnoszkolna p. Violetta Rachel Poniedziałek 20.30-21.30
Edukacja wczesnoszkolna p. Grażyna Urbańska Czwartek 18.00-19.00
Edukacja wczesnoszkolna p. Monika Rodziewicz Poniedziałek 18.00-19.00
Edukacja wczesnoszkolna p. Małgorzata Skrzypczak Czwartek 17.15-18.15
Edukacja wczesnoszkolna p. Joanna Prokop Wtorek 17.00-18.00
Edukacja wczesnoszkolna p. Violetta Minor Poniedziałek 17.00-18.00
Edukacja wczesnoszkolna p. Elżbieta Anczyk Poniedziałek 18.00-19.00
biologia p. Joanna Zaręba Środa 17.00-18.00
chemia p. Joanna Zaręba Środa 17.00-18.00
matematyka p. Ewa Bogacz Wtorek 18.00-19.00
  p. Damian Czabański Czwartek 17.00-18.00
  p. Monika Sekuła Czwartek 16.00-17.00
Język polski p. Iveta Rucka Czwartek 17.00-18.00
  p. Danuta Górecka Wtorek 18.00-19.00
  p. Katarzyna Maciejewska Czwartek 16.00-17.00
  p. Anna Marciniak-Pietraszak Codzienny kontakt tel.
  p. Weronika Kmak Środa 15.00-16.00
historia p. Ligia Przybył Czwartek 17.00-18.00
  p. Grażyna Czerniejewska-Rydlewska Czwartek 17.00-18.00
WOS  p. Magdalena Pechorin Tel. przez sekretariat

w godz. pracy+Librus

    p. Grażyna Czerniejewska-Rydlewska Czwartek 17.00-18.00
Język angielski p. Bartosz Budny Środa 17.00-18.00
  p. Patryk Mazurek Poniedziałek  19.30 – 20.30
  p. Karolina Korycka Wtorek 18.00-19.00
                        fizyka p. Monika Sekuła Czwartek 16.00-17.00
Język niemiecki p. Sylwia Śliwowska Poniedziałek 17.00-18.00
informatyka p. Roma Korzyb – Nowak Czwartek 17.00-18.00
Trener piłki ręcznej p. Anna Śmigowska Czwartek 17.30-18.30
Trener piłki siatkowej p. Michał Dudek Poniedziałek 18.00-19.00
  p. Sylwia Śliwowska Poniedziałek 17.00-18.00
Plastyka p. Agata Kułkowska Poniedziałek 18.00-19.00
muzyka p. Paweł Kaczmarowski Środa 17.15-18.15
Geografia p. Krzysztof Dratwiński Czwartek 17.00-18.00
technika p. Krzysztof Dratwiński Czwartek 17.00-18.00
  p. Bożena Pilak Piątek 17.30-18.30
Przyroda p. Grażyna Czerniejewska-Rydlewska Czwartek 17.00-18.00
Wychowanie fizyczne p. Bożena Pilak Piątek 17.30-18.30
  p. Magdalena Kopeć Poniedziałek 16.00-17.00
  p. Sylwia Śliwowska Poniedziałek 17.00-18.00
WDŻ p. Elżbieta Anczyk Poniedziałek 18.00-19.00
religia s. Alicja Pakuła Środa 15.00-16.00
  p. Jadwiga Jeleniewicz Wtorek 17.00-18.00
etyka p. Magdalena Pechorin Tel. przez sekretariat

w godz. pracy+Librus

pedagog p. Violetta Skiera Tel. przez sekretariat

w godz. pracy+Librus

  p. Mikołaj Koteras Tel. przez sekretariat

w godz. pracy+Librus

psycholog            p. Marta Wieszczeczyńska- 

                     Chmielewska

Tel. przez sekretariat

w godz. pracy+Librus

logopeda p. Violetta Rachel Poniedziałek 20.30-21.30
dyrektor Małgorzata Kramer Kontakt przez dziennik Librus, telefonicznie przez sekretariat