Lato klas sportowych 2019

Nasi najmłodsi uczniowie klas sportowych po zakończeniu roku szkolnego 2018/2019 wyruszyli na swój drugi już obóz sportowy w Karnicach. W trakcie zgrupowania mieli możliwość zwiedzania okolicznych zabytków, miejscowości, ale również odpoczywania na plaży i korzystania z basenów. W lipcu uczniowie naszych klas 5 i 6 o profilu piłki ręcznej nie tylko świętowali zakończenie sezonu rozgrywek, ale również ciężko pracowali przed kolejnymi wyzwaniami. Natomiast ich starsi koledzy z klasy 7 i 8 w sierpniu przygotowywali się do nowych zmagań, które rozpoczęli już w tym  miesiącu. Obóz w Pniewach był dla reprezentantów naszej szkoły pierwszym egzaminem po wakacjach. Wszystkim zawodnikom życzymy wielu sukcesów w tym roku szkolnym i niezapomnianych emocji na boisku.