Pasowanie klas pierwszych

Pasowanie pierwszaków

13 października 2017 r. odbyło się uroczyste pasowanie klas pierwszych.

Uśmiechnięte twarze głównych bohaterów ubranych w stroje galowe wywoływały radość wszystkich zebranych, a sala gimnastyczna tego dnia gościła rodziców naszych głównych „aktorów”.  Pierwszoklasiści zaprezentowali swoje umiejętności artystyczne i zdały świetnie test wiedzowy. Potem dzieci ślubowały na sztandar szkoły. Po uroczystości wraz z wychowawczyniami oraz rodzicami udały się na słodki poczęstunek.

Od dzisiaj jako pełnoprawni uczniowie Szkoły Podstawowej nr 10 im. Arkadego Fiedlera pierwszaki będą miały nie tylko prawa, ale i obowiązki. I chociaż może nie zawsze będzie łatwo, otworzy się przed nimi „ciekawa księga świata”. Przewracając kolejne jej karty, będą zdobywały wiedzę i rozwijały swoje zainteresowania.

Pasowanie klas pierwszych