Powitanie Wicemistrzów

Podsumowanie Mistrzostw Polski .
Dokładnie tydzień temu nasi Wicemistrzowie tak zostali powitani w SP 10 ?
Zbliżając się do końca sezonu 2021/2022 rozpoczynamy małe podsumowania tego co za nami.
W imieniu uczniów klasy 8b dziękujemy za pomoc w zdobyciu II miejsca w Polsce każdemu Nauczycielowi i Trenerowi SP 10, w tym również pozdrawiamy i dziękujemy Panu Drobnemu i Panu Gąsiorowskiemu za pracę z chłopakami w klasach I-III, dziękujemy poprzedniej i ówczesnej Dyrekcji naszej szkoły za możliwość rozwoju w najlepszych warunkach jakie jesteśmy w stanie mieć, dziękujemy wszystkim pracownikom naszej szkoły oraz przede wszystkim rodzicom!??
Dziękujemy każdemu kto dołożył cegiełkę do tego niesamowitego sukcesu.?
Jeszcze raz bardzo gratulujemy całej drużynie MKS Poznań, Trenerowi, klubowi i każdemu kibicowi?
Życzymy Wam chłopacy przede wszystkim zdrowia i wielu jeszcze celnych rzutów w życiu ?
Trzymamy za Was bardzo mocno kciuki.?
Jeszcze raz ogromne podziękowania dla każdego, kto zorganizował tak niesamowite przywitanie naszych reprezentantów, a w szczególności dziękujemy Pani Wicedyrektor Justynce Maciejewskiej ?
Zapamiętamy ten dzień w Naszej 10 na lata ✌