Projekt dla klas I-III „Gramy w Ręczną”

Projekt "Gramy w ręczną"
Projekt „Gramy w ręczną”

Rok szkolny rozpoczynamy z nowym projektem!

Nasza szkoła została włączona do kolejnej edycji programu „Gramy w ręczną ” w ramach, którego  placówka otrzyma finansowanie zajęć oraz sprzęt sportowy i materiały edukacyjne. Program aktywności ruchowej ukierunkowanej na piłkę ręczną prowadzony jest dla klas I-III Szkoły Podstawowej. Zajęcia obejmują 16 województw naszego kraju. Udział w projekcie weźmie około 4.800 dzieci z blisko 240 szkół. Głównymi elementami metodycznymi zajęć będą ruch i zabawa z piłkami do piłki ręcznej. Zadania wyszczególnione w tym projekcie i na tym etapie szkolenia to zdobycie podstawowych i najprostszych umiejętności ruchowych z elementami technicznymi. Życzymy owocnej pracy i wielu sportowych emocji dla najmłodszych szczypiornistów.