ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021 – Hачало учебного года 2020/2021 – SCHOOL YEAR 2020/2021 INAUGURATION

W dniu 1 września 2020 r. odbędzie rozpoczęcie roku szkolnego,

na które zapraszamy wszystkich uczniów i przedszkolaki!

Ze względu na reżim sanitarny prosimy rodziców o noszenie masek i dystans społeczny.

Do szkoły mogą wejść wyłącznie dzieci zdrowe, bez objawów chorobowych sugerujących infekcję dróg oddechowych oraz takie, których współmieszkańcy nie przebywają na kwarantannie!

Spotykamy się na boisku szkolnym, w wyznaczonych dla klas miejscach,

pod opieką wychowawców uczniowie wchodzą do budynku.

Rodzice oczekują na dzieci przed szkołą – nie wchodzą do budynku!

Prosimy Rodziców o zaopatrzenie dzieci w maseczki na czas poruszania się w przestrzeniach wspólnych (korytarze). W klasach maseczki nie są konieczne.

Uczniowie przed wejściem do budynku dezynfekują ręce.

Prosimy o przestrzegania wyznaczonych godzin i porządku!

Uczniów obowiązuje uroczysty strój szkolny w kolorach biało – granatowym lub czarnym.

Budynek A – ulica Bosa 9:

Godz. 8.30 – przedszkolaki – wejście nr 1, klasy 1 – wejście główne

Godz. 9.30 – klasy 2 – wejście główne

Godz. 10.30 – klasy 3 – wejście nr 1

Klasa OP1 – zbiórka na boisku o godz. 11.00 – wejście nr 1.

Po spotkaniu uczniów z wychowawcą spotkanie z rodzicami na boisku.

Budynek B – ul. Ściegiennego 10

Godz. 8.30 – klasy 4 i 5 – wejście główne

Godz. 9.30 – klasy 6 – wejście główne

Godz. 8.30 – klasy 7 – wejście boczne nr 1 od ul. Jarochowskiego

Godz. 9.30 – klasy 8 – wejście boczne nr 1 od ul. Jarochowskiego

Klasa OP2 i OP3 – zbiórka przed wejściem głównym o godz. 12.00.

Po spotkaniu uczniów z wychowawcą spotkanie z rodzicami na boisku.

W dniu 1 września 2020 r. świetlica szkolna jest nieczynna. Karty zapisu można będzie pobrać ze strony internetowej szkoły – zakładka „Dokumenty”.

Hачало учебного года 2020/2021 – информация

SCHOOL YEAR 2020/2021 INAUGURATION

Торжественное начало учебного года 2020/2021 – информация

1 сентября 2020 г. состоится торжественная линейка, на которую приглашаем всех учеников и дошкольников

В связи с санитарным режимом просим родителей пользоваться масками и соблюдать общественную дистанцию.

В школу могут прийти только здоровые дети, у которых нет симптомов, указывающих на инфекции дыхательных путей, а члены их семей, проживающие на совместной жилплощади, не находятся в карантине!

Встречаемся на школьной площадке, каждый класс в определенном, обозначенном месте, после чего ученики входят в школу со своими классными руководителями.

Родители ожидают детей перед школой, не входя в здание!

Пожалуйста, обеспечьте своих детей масками на время пребывания в общих помещениях здания школы (коридоры и т.п.). В классах надевать маски необязательно.Входя в здание, ученики обязаны продезинфицировать руки.

Пожалуйста, соблюдайте назначенное время и порядок!

Ученики должны быть одеты в парадную школьную форму, цвет белый с черным или темно-синим.

ЗданиеA – улица Боса(Bosa) 9:

8:30 – дошкольники – вход № 1, Iклассы – главный вход

9:30 – IIклассы – главный вход

10:30 – IIIклассы – вход № 1

КлассOP1 – сбор на школьном стадионе в 11:00 – вход № 1.

После беседы классного руководителя с учениками состоится встреча с родителями на школьной площадке.

ЗданиеB – ул. Сцегенного(Ściegiennego) 10

8:30 – IV и Vклассы– главный вход

9:30 – VIклассы – главный вход

8:30 –VIIклассы–вход № 1 со стороны улицы Яроховского (Jarochowskiego)

9:30 –VIIIклассы–вход № 1 со стороны улицы Яроховского (Jarochowskiego)

КлассыOP2 иOP3 – сбор у главного входа в 12:00.

1 сентября 2020 г. группа продленного дня не работает. Бланк для записи в группу можно будет скачать с сайта школы, закладка „Документы”(„Dokumenty”).

SCHOOL YEAR 2020/2021 INAUGURATION

On 1st September 2020, the new school year inauguration will take place and all students and preschoolers are welcome!

Due to the sanitary regime, all parents are requested to wear masks and keep the social distance. Only healthy students will be allowed to enter the school building, which means children without symptoms that could suggest any chest infection and/or children who are currently living with people who are being quarantined!

We all meet at the school yard, at the areas assigned for each class. Form teachers with their pupils enter the building together. Parents are not allowed to enter the school building – they are expected to wait for their children in front of the school!

We ask all parents to provide face masks for their children so they could use them when moving around the building in common spaces (e.g. hall, corridors). Wearing masks is not compulsory in the classrooms.

Students are expected to disinfect their hands before entering the building.

Students are requested to wear smart clothes in white and blue or black colours.

Please, respect the scheduled times and order.

Building A – 9 Bosa St.

8.30 – preschoolers – entrance no. 1; year 1 – main entrance

9.30 – year 2 – main entrance

10.30 – year 3 – entrance no. 1

OP1 – students meet their form teacher at 11.00 in the school yard – entrance no. 1

After the meeting, a teacher-parents meeting will take place.

Building B – 10 Sciegiennego St.

8.30 – year 4 and 5 – main entrance

9.30 – year 6 – main entrance

8.30 – year 7  – side entrance no. 1 (from Jarochowskiego St.)

9.30 – year 8 – side entrance no. 1 (from Jarochowskiego St.)

Forms OP2 and OP3 – students meet their form teacher in front of the main entrance at 12.00.

After the meeting, a teacher-parents meeting will take place.

On 1st Sep 2020 the afterschool club is not open. The enrolment forms can be downloaded from the school website – “Dokumenty” tab.

School headteacher