Sukces w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim w SP 7

Finał XIX Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego dla uczniów klas 1-3.

12 marca br. odbył się w SP 7 Finał XIX Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego dla uczniów klas 1-3. Sukces odniosła nasza uczennica Emilia Kożuszkiewicz z 3b. Uczennica zdobyła II miejsce prezentując wiersz „Himalaje” Małgorzaty Strzałkowskiej. BRAWO!

Finał XIX Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego dla uczniów klas 1-3.

Również uczennica z klasy I b  – Kinga Nowak została wyróżniona wśród uczestników konkursu. Recytowała wiersz Natalii Usenko. Gratulujemy!

Podziękowania za reprezentowanie naszej szkoły należą się także Mariannie Szałędze, która pięknie recytowała wiersz „Dam radę” Elizy Piotrowskiej. Dziękujemy!

W tym roku szkolnym do konkursu zgłosiło się 27 recytatorów z 9 szkół dzielnicy Grunwald.  Wszyscy finaliści otrzymali pamiątkowe dyplomy, znaczki „ Ładnie recytuję” oraz drobne upominki. Laureaci zaś otrzymali nagrody książkowe. Ciekawostką jest to, że do większości książek wręczonych jako nagrody ilustracje wykonała pani Elżbieta Krygowska – Butlewska gość specjalny.