Sukces w Międzyszkolnym konkursie recytatorskim

11 maja br.  nasze dziewczynki reprezentowały  szkołę w  20 Międzyszkolnym konkursie recytatorskim w SP 7.

Zosia Nowicka z 1b –w  wierszu Wandy Chotomskiej „Synek pingwinek”, Marysia Kubicka z 2b  – w wierszu Wandy Chotomskiej „Makaron” oraz Zuzanna Spychała z 3b – wierszem Wandy Chotomskiej „Decybele” .

Dziewczynki  długo przygotowywały się do konkursu i  pięknie promowały „Dziesiątkę” .

Sukces odniosła Marysia zdobywając III miejsce! Brawo!

Poziom konkursu był  bardzo  wysoki  i udział w rywalizacji już był wielkim osiągnięciem.

Gratulujemy uczennicom z SP10. Za rok znowu spotkamy się  na  kolejnych  szkolnych oraz  międzyszkolnych konkursach i  nasze „brylanciki staną się diamentami”, już wiemy co trzeba zrobić  , ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć a i pewna dawka talentu zawsze się przyda!

Wielkie brawa za wysiłek i  zaangażowanie  się w więcej niż tylko podstawa nauczania!

Szkolny koordynator

Sławomira Kostrzewska-Sworek