Wyniki Olimpusa

Olimpus

OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY Z PRZYRODY I HISTORII

zorganizowanych przez Centrum Edukacji Szkolnej OLIMPUS.

W olimpiadzie z przyrody wzięło udział ośmioro uczniów: Aleksander Niedzielski, Borys Styskal i Tomasz Jezierski z klasy IVa oraz Antonina Zwolińska, Aleksandra Śliżewska, Kinga Nowak, Iga Pałubicka i Julia Imiłkowska z klasy IVb.

Dyplom laureata w olimpiadzie przyrodniczej zdobyli: Antonina Zwolińska i Aleksander Niedzielski.

W olimpiadzie z historii udział wzięło również ośmioro uczniów: Piotr Bukowski (Va), Melania Skarzyńska, Paweł Pawlak, Michał Kostrzewski (Vb); Franciszek Jankowski (VIIa), Patrycja Czarnecka, Antoni Piernikowski (VIIb) i Grzegorz Pokrzycki (VIIIa)

Najwyższy wynik uzyskała w olimpiadzie historycznej uzyskała Melania Skarzyńska.

Wszystkim  uczestnikom  ogólnokrajowej olimpiady z przyrody i historii dziękuję za udział w konkursie i  serdecznie  gratuluję  uzyskanych  wyników.

Organizator olimpiad na szczeblu szkolnym: Grażyna Rydlewska