Zajęcia dodatkowe 2021_2022

Bezpłatne zajęcia dodatkowe prowadzone przez nauczycieli w budynku A w roku szkolnym 2021/2022

 

 

Nazwa zajęć

 

 

Termin (dzień tygodnia)

 

Czas (godz.

 od-do)

 

Uczestnicy ( klasa)

 

Imię i nazwisko prowadzącego

 

sala

 

Kółko matematyczne „Łamigłówka”

 

 

Wtorki

 

 

5 lekcja

11:45-12:30

 

 

2a/2b

 

Violetta Minor 14/12
Kółko „W towarzystwie dobrych manier”

 

 

 

Wtorki

 

6 lekcja

12:45-13:30

 

2b

 

Violetta Minor

 

12

 

„Kółko plastyczne”

 

 

Wtorki

 

1 lekcja

8:00-8:45

 

3b

 

Lidia Kubiak

 

11

 

„Spotkania ze sztuką’

 

 

Wtorki

 

6 lekcja

12:45-13:30

 

3a

 

Monika Rodziewicz

 

13

 

„Programowanie w Scratchu”

 

 

Środy

 

5 lekcja

11:45-12:30

 

3a i 3b

 

Sławomira Kostrzewska- Sworek

 

19

 

„Kółko z origami”

 

 

Poniedziałki

 

5 lekcja

11:45-12:30

 

1a

 

Joanna Prokop

 

21

 

„Kółko teatralne”

 

 

Środy

6 lekcja

12:45-13:30

 

2a

 

Małgorzata Skrzypczak

 

14

 

„Robótki ręczne”

 

„Robótki ręczne”

 

 

Wtorki

 

Wtorki

4 lekcja

10:50-11:35

5 lekcja

11:45-12:30

 

2a

1a

 

 

Małgorzata Skrzypczak

Małgorzata Skrzypczak

 

14

22

 

„Kompetencje kluczowe”- zajęcia rozwijające

 

 

Czwartki

5 lekcja

11:45-12:30

OP1a Elżbieta Anczyk 19
 

„W świecie muzyki”

 

 

Czwartki

 

5 lekcja

11:45-12:30

 

1b

 

Grażyna Urbańska

 

22

 

„ W krainie zabaw”

 

 

Wtorki

 

6 lekcja

12:45-14:45

 

1b

 

Grażyna Urbańska

 

22

 

„W krainie zabaw”

 

 

Środy

 

12:45-15:15

 

1b

 

Grażyna Urbańska

 

22

 

„Piłka ręczna -chłopcy”

 

Czwartki

5 lekcja

11:45-12:30

 

1a i 1b

 

Anna Śmigowska

sala
 

„Piłka ręczna -chłopcy”

 

Czwartki

 

6 lekcja

12:45-13:30

 

2a i 2b

 

Anna Śmigowska

sala
 

„Piłka ręczna -chłopcy”

 

Piątki

 

5-6 lekcja

11:45-13:30

 

3a, 3b, OP1a, OP1b

 

Anna Śmigowska

 

 

sala

 

„Cykl eksperymentalny”

 

Wtorki

 

 

4 lekcja

10:50-11:35

 

 

OP1b

 

Justyna Maciejewska

 

16