Ułatwienia dostępu

📚✨ Spotkanie z pisarką w klasie 2a ✨📚

Uczniów klasy 2a odwiedziła młoda pisarka książek dla dzieci, pani Monika Waszak, która jest jednocześnie mamą naszej Oli. 😊

Pani Monika zagościła u nas, aby przedstawić jeden z rozdziałów swojej książki pt. „Przygody Mgiełki, Pandzi Wandzi i Małych Odkrywców”. 📖🌟

Było to wspaniałe doświadczenie, które dostarczyło dzieciom wielu pozytywnych emocji i zachęciło do sięgania po książki. 💙📚

Z niecierpliwością czekamy na kontynuację naszych czytelniczych spotkań! 😃🙂

Dziękujemy pani Monice za odwiedziny i wspólnie spędzony czas! 🌷✨