W poniedziałek, 20 kwietnia 2026 roku, w naszej szkole odbyło się wyjątkowe wydarzenie – English Puzzle Day. Uczniowie mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności językowe w ciekawy i angażujący sposób.
Zabawa odbywała się podczas przerw po 3., 4. i 5. lekcji. Na każdej z nich uczestnicy rozwiązywali inne zadanie w języku angielskim. Za poprawne wykonanie otrzymywali części puzzli – po jednym na każdej przerwie. Celem było zebranie wszystkich sześciu elementów.
W wydarzeniu wzięło udział wielu uczniów, którzy z dużym zaangażowaniem podchodzili do kolejnych wyzwań. Osoby, którym udało się skompletować cały zestaw puzzli, otrzymały mini dyplomy, które mogą wykorzystać jako dodatkową motywację do nauki języka angielskiego.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za aktywny udział i gratulujemy świetnych wyników! Mamy nadzieję, że English Puzzle Day na stałe zagości w kalendarzu szkolnych wydarzeń.




