Uczniów klasy 2a odwiedziła młoda pisarka książek dla dzieci, pani Monika Waszak, która jest jednocześnie mamą naszej Oli. 😊
Pani Monika zagościła u nas, aby przedstawić jeden z rozdziałów swojej książki pt. „Przygody Mgiełki, Pandzi Wandzi i Małych Odkrywców”. 📖🌟
Było to wspaniałe doświadczenie, które dostarczyło dzieciom wielu pozytywnych emocji i zachęciło do sięgania po książki. 💙📚
Z niecierpliwością czekamy na kontynuację naszych czytelniczych spotkań! 😃🙂
Dziękujemy pani Monice za odwiedziny i wspólnie spędzony czas! 🌷✨


