Igrzyska Dzieci

W dniu dzisiejszym uczennice klas sportowych 6b i 5b wywalczyły awans ??do finału Igrzysk Dzieci szkół miasta Poznania pod patronatem „„Poznański” Szkolny Związek Sportowy ??Tradycyjnie, mając tak wspaniałą salę sportową do dyspozycji, SP 10 pełniła rolę gospodarza rozgrywek. ? Odwiedziły nas drużyny siatkarskie z SP50 i SP 88. ? Zacięte, pełne dramaturgii mecze dostarczyły naszym zawodniczkom i ich kibicom niezapomnianych emocji i otworzyły drzwi do finału,?? gdzie czekają na nas 3 najlepsze drużyny z poznańskich szkół. Tuż przed feriami w Igrzyskach Młodzieży, odniosły sukces uczennice klasy sportowej 8b .?? Prosimy społeczność całej naszej szkoły o trzymanie kciuków za nasze dzielne dziewczyny, finałowe spotkania już w marcu.??