Sówka biblioteczna wśród książek
Sówka biblioteczna

Podziękowania dla darczyńców biblioteki szkolnej.

2023/2024

Dziękuję bardzo Agatce Nawrockiej  z 3a i jej mamie za podarowanie bibliotece książek z serii „Tajemnice…” R. Widmarka:)

Są to – zagubiona książka  w serii – „Tajemnica srebra”. 👍 (teraz już ją mamy – hurrra!),

oraz nowa, ostatnia  część –  „Tajemnica maskarady”.👍👍👍

Jeszcze raz dziękuję👍😀👍

Dziękuję bardzo za dary książkowe przekazane bibliotece szkolnej SP 10.

Wszystkie książeczki są piękne i wkrótce będą z radością udostępniane uczniom!

Dziękuję:

–  absolwentowi SP 10 , rocznik 1999, obecnie maturzyście – Adamowi Rynduchowi,

– Zosi Grzesiak – uczennicy klasy 4a,

– panu Adamowi Brysiowi – tacie Wojtka z klasy 1a

2018/2019

Dziękuję za piękne książeczki przekazane bibliotece szkolnej mamie Bruno Ścibiora – p. Karolinie Nowinowskiej. 🙂

Również Mikołaj Romanowski podarował bibliotece książki – dziękuję 🙂

Dziękuję Nikodemowi Kornowi za lektury „Kajko i Kokosz” oraz „Pajączek na rowerze”.  🙂

Dziękuję Klaudii Tomczak z 4b za lekturę  E.Nowak „Pajączek na rowerze”

Bardzo dziękuję mamie Alicji Kęsy (7b) za dar książkowy dla biblioteki szkolnej – około 50  wspaniałych książek.! Super 🙂 Cieszę się!

Kolejny dar książkowy przyniosła do biblioteki Kamilka Pilińska z 1b, dziękuję bardzo Kamilce i oczywiście jej mamie! Super 🙂

2019/2020

Bardzo dziękujemy w imieniu całej szkoły Państwu Ewie i Zdzisławowi Michalskim za podarowanie papieru do prac plastycznych (i nie tylko). 🙂

Serdecznie  wszystkim dziękujemy za udział w świątecznym kiermaszu SP10. Pieniążki w kwocie 924 złotych, zostały przeznaczone na zakup sprzętu do świetlicy tj. kanapy, wykładziny oraz gier planszowych. Pieniądze zebrane dla Hospicjum Palium zostały przekazane przez szkolny wolontariat na potrzeby placówki.

2020/2021

Bardzo, bardzo  dziękuję pani Marcie Wieszczeczyńskiej – Chmielewskiej za wspaniałe dary książkowe (i nie tylko)  dla biblioteki szkolnej SP 10.

Książeczki w większości trafią na półki a upominki na pewno będą nagrodami w konkursach organizowanych w szkole.

Książka Dziękuję:)

2021/2022

Dziękuję bardzo pani Jadwidze Ciesielczyk – mamie Kalinki z 2b za dary książkowe przekazane do biblioteki szkolnej. Wzbogacą nie tylko półki biblioteczne ale i półkę bookcrossingową.:)?

Bardzo dziękuję!??

2022/2023

Bardzo dziękuję pani Marcie  Wieszczeczyńskiej-Chmielewskiej za regularne „dostawy”  darów książkowych dla biblioteki szkolnej.??

Są one tym bardziej cenne, że poruszają tematy dla klas 4-8, a dobrych książek dla tego przedziału czytelników nigdy za dużo.??

Bardzo dziękuję???