Uczniów klasy 2a odwiedziła młoda pisarka książek dla dzieci, pani Monika Waszak, która jest jednocześnie mamą naszej Oli. 😊 Pani Monika zagościła u nas, aby przedstawić jeden z rozdziałów swojej
Klasa 2a bardzo starannie przygotowała się do Dnia Taty. Podczas warsztatów przygotowanych i przeprowadzonych przez mamę Mii, panią Natalię, dzieci z ogromnym zaangażowaniem spersonalizowały kubki dla swoich tatusiów. ☕🎨 Nie