Godziny dostępności nauczycieli
|
Termin | ||
EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA | BOSA | p. MAŁGORZATA SKRZYPCZAK | PONIEDZIAŁKI
12:45-13:45 |
EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA | BOSA | p. VIOLETTA MINOR | WTOREK
11:45-12:45 |
EDUKACJA
WCZESNOSZKOLNA |
BOSA | p. ELŻBIETA ANCZYK | CZWARTEK
11:30-12:30 |
EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA | BOSA | p. MONIKA RODZIEWICZ | WTOREK
9:40-10:40 |
EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA | BOSA | p. LIDIA KUBIAK | CZWARTEK
10:45-11:45 |
EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA | BOSA | p. JOANNA PROKOP | ŚRODA
13:30-14:30 |
EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA | BOSA | p. GRAŻYNA URBAŃSKA | PONIEDZIAŁEK
12:30-13:30 |
J. ANGIELSKI | BOSA | p. ZUZANNA WILCZEK | ŚRODA
10:50-11:35 |
BIBLIOTEKA | BOSA (A)/ ŚCIEGIENNEGO (B) | p. SŁAWOMIRA KOSTRZEWSKA-
SWOREK |
A- 13:30 -14.00 WTOREK
12.30-13.00 CZWARTEK |
PEDAGOG | ŚCIEGIENNEGO | p. VIOLETTA SKIERA | WTOREK
16:00-17:00 |
PEDAGOG | ŚCIEGIENNEGO | p. MIKOŁAJ KOTERAS | CZWARTEK
15:00-16:00 |
PSYCHOLOG | BOSA/ ŚCIEGIENNEGO | p. PAULINA KRAWCZYK | WTOREK
14:30-15:30 |
PSYCHOLOG | BOSA | p. PAULINA NAWROCIK | ŚRODA
11:30-12:30 |
PEDAGOG SPECJALNY | ŚCIEGIENNEGO | p. EWA GRZELEWSKA- MINGE | PONIEDZIAŁKI
15:45-16:45 |
ŚWIETLICA | BOSA | p. KINGA IDZIOREK | WTOREK
15:00-16:00 |
ŚWIETLICA | BOSA | p. MARTA JANKOWSKA | ŚRODA
14:00-15:00 |
ŚWIETLICA | BOSA | p. WIESŁAWA KĄKOLEWSKA | WTOREK
14:30-15:30 |
ŚWIETLICA | BOSA | p. ANETA CZUBASZEK | WTOREK
14:00-15:00 |
RELIGIA | BOSA | s. ALICJA PAKUŁA | PIĄTEK
10:50-11:20 |
LOGOPEDA | BOSA | p. KATARZYNA STOKFISZ | PIĄTEK
10:00-11:00 |
DYREKTOR | BOSA/ ŚCIEGIENNEGO | p. MAGDALENA PECHORIN | PONIEDZIAŁEK
12:00- 13:00 |
WICEDYREKTOR | ŚCIEGIENNEGO | p. LIGIA PRZYBYŁ | PONIEDZIAŁEK
13:00-14:00 |
WICEDYREKTOR | BOSA | p. JUSTYNA MACIEJEWSKA | ŚRODA
12:00-13:00 |
TRENER- SIATKÓWKA | BOSA | p. MIKOŁAJ ADAMOWICZ | PONIEDZIAŁEK
10:40-11:35 |
J. ANGIELSKI | ŚCIEGIENNEGO | p. BARTOSZ BUDNY | ŚRODA
12:45-13:45 |
MATEMATYKA | ŚCIEGIENNEGO | p. DAMIAN CZABAŃSKI | PONIEDZIAŁEK
13:30-14:30 |
MATEMATYKA | ŚCIEGIENNEGO | p. DANIEL CZAJKOWSKI | ŚRODA – CO 2 TYDZIEŃ
12:30-13:30 |
HISTORIA | ŚCIEGIENNEGO | p. GRAŻYNA CZERNIEJEWSKA-RYDLEWSKA | WTOREK
12:30-13:30 |
MATEMATYKA | ŚCIEGIENNEGO | p. SVITLANA DOBRELIA | CZWARTEK
12:50-13:50 |
J. POLSKI JAKO OBCY | ŚCIEGIENNEGO | P. IWONA DOMINIAK | CZWARTEK
13:45-14:45 |
GEOGRAFIA | ŚCIEGIENEGO | p. KRZYSZTOF DRATWIŃSKI | ŚRODA
12:45-13:45 |
J. POLSKI | ŚCIEGIENNEGO | p. PAULINA RAUSCH | WTOREK
10:50-11:50 |
RELIGIA | ŚCIEGIENNEGO | p. JADWIGA JELENIEWICZ | PIĄTEK
12:30-13:30 |
MUZYKA/ PLASTYKA | ŚCIEGIENNEGO | p. AGATA KUŁAKOWSKA | PONIEDZIAŁEK
11:45-12:45 |
J. ANGIELSKI | ŚCIEGIENNEGO | p. DAGMARA KAŁUŻNA | PONIEDZIAŁEK
9:50-10:50 |
J. POLSKI JAKO OBCY | ŚCIEGIENNEGO | p. WERONIKA KMAK | PONIEDZIAŁEK
12:30-13:30 |
WYCHOWANIE FIZYCZNE | ŚCIEGIENNEGO | p. MAGDALENA KOPEĆ | PIĄTEK
11:45-12:45 |
INFORMATYKA | ŚCIEGIENNEGO | p. ROMA KORZYB- NOWAK | PONIEDZIAŁEK
13:30-14:30 |
J.POLSKI | ŚCIEGIENNEGO | p. KATARZYNA MACIEJEWSKA | ŚRODA
16:30-17:30 |
J. POLSKI | ŚCIEGIENNEGO | p. NATALIA PEŁCZYŃSKA | ŚRODA
8:45-9:45 |
WYCHOWANIE FIZYCZNE | ŚCIEGIENNEGO | p. BOŻENA PILAK | PONIEDZIAŁEK
13:30-14:30 |
FIZYKA | ŚCIEGIENNEGO | p. MONIKA SEKUŁA | ŚRODA
8:00-8:45 |
J. ANGIELSKI | ŚCIEGIENNEGO | p. OLENA SIRYK | ŚRODA
11:40-12:10 |
WYCHOWANIE FIZYCZNE | ŚCIEGIENNEGO | p. TOMASZ SKWARSKI | CZWARTEK
13:45-14:45 |
TŁUMACZ | ŚCIEGIENNEGO | p. MAGDALENA SZCZEPANIAK | WTORKI
14:30-15:00 |
N-L WSPÓŁORGANIZUJĄCY | BOSA | p. KLAUDIA SZELĄG | WTOREK
10:35-11:35 |
WYCHOWANIE FIZYCZNE/
J. NIEMIECKI |
ŚCIEGIENNEGO | p. SYLWIA ŚLIWOWSKA | PONIEDZIAŁEK
9:40-10:40 |
TRENERKA- PIŁKA RĘCZNA | ŚCIEGIENNEGO | p. ANNA ŚMIGOWSKA | PONIEDZIAŁEK
16:30-17:30 |
EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA | ŚCIEGIENNEGO | p. TOMASZ ŚNIEGUŁA | ŚRODA
8:45-9:15 |
CHEMIA | ŚCIEGIENNEGO | p. JOANNA ZARĘBA | WTOREK
14:30-15:30 |