Program OSPR – Ośrodki Szkolenia w Piłce Ręcznej

 

 

 

OSPR

#SP10Poznań #klasysportowe #ospr #mkspoznan #Gramywreczna

A w Gdańsku zgrupowania ciąg dalszy. Relacje z poszczególnych treningów campu OSPR można śledzić na Facebooku OSPR. 

 

#SP10Poznań #klasysportowe #ospr#Gramywreczna #mkspoznan #poznanwspiera

Nasi wyróżnieni zawodnicy przygotowują się indywidualnie w domu do zgrupowania OSPR. Letni camp potrwa w Gdańsku od 23.07 do 02.08.2020 r. 

Wspólnie odliczamy do wyjazdu!

Poniżej przesyłam link, w którym można zapoznać się z pełną listą powołanych zawodniczek i zawodników oraz poznać kadrę szkoleniową.

 Video_20200712203056726_by_videoshow.mp4

https://zprp.pl/archiwa/77263

Powołania na letnie zgrupowania szkoleniowe OSPR


 

https://drive.google.com/file/d/1lGlmqNkkzAiJWGCQ1dYj7PXbHSusD0ka/view 

#mkspoznan #SP10Poznań #klasysportowe #ospr #Gramywreczna #poznanwspiera 

 

Ostatni tydzień przed wakacjami to dla nas wszystkich małe podsumowanie tego co działo się w naszej szkole. Rozpoczynamy od zgrupowania OSPR, w którym udział wzięli: Michał Orszulak, Oskar Garstka i Marcin Runowski.

To dopiero początek ich przygody z piłką ręczną, ale najważniejsze, że nie koniec. Mamy nadzieję, że kolejni nasi reprezentanci również zostaną wyróżnieni w następnych latach współpracy z Ośrodkami Szkolenia w Piłce Ręcznej w Polsce i dostaną za swoją ciężką pracę wynagrodzenie w postaci powołań na zgrupowania. 

Wszystkim wyróżnionym zawodnikom serdecznie gratulujemy, a naszych uczniom życzymy dalszego rozwoju i zdrowia.

 


 

#mkspoznan #SP10Poznań #klasysportowe #ospr #Gramywreczna #poznanwspiera #zdroweposiłki 

Kończymy dziś akcję uczniów klas sportowych #zdroweposiłki. Jeszcze raz bardzo dziękujemy Pani Dietetyk za przekazaną nam wiedzę.

 Największe podziękowania należą się naszym młodym zawodnikom, którzy kolejny raz stanęli na wysokości zadania i pokazali, że bycie sportowcem wiąże się również ze zdrowym odżywianiem.

W kolejnych relacjach wracamy do treningów w domu, z których nasi uczniowie nie rezygnują. 

Kto dziś nie ma pomysłu co ugotować? W tej sprawie służą pomocą nasi uczniowie klas sportowych i pomagający im rodzice. Prezentujemy szefów kuchni: Antoni, Szymon, Mati i Bruno. Dziękujemy chłopacy za wasze zaangażowanie i życzymy wszystkim smacznego!

Dziś swoje ulubione i zdrowe dania prezentują: Mati, Bruno i Antoni. Młodzi zawodnicy wraz z rodzicami podzielili się z nami swoimi pomysłami na pełnowartościowe śniadanie, potrawę oraz przekąskę. Kolejne relacje z akcji #zdroweposiłki przed nami!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wraz z nowym tygodniem rozpoczynamy kolejną akcję klas sportowych #zdroweposiłki!

Dietetyk kliniczny i sportowy Pani Monika Krynicka-Gać za pośrednictwem  programu OSPR przekazała naszym uczniom podstawowe zasady zdrowego odżywiania oraz bilansowania diety. Młodzi szczypiorniści dowiedzieli się jak wzbogacać dietę, dlaczego warto przywiązywać większą uwagę do tego co jemy i jak to wpływa na wyniki sportowe. 

Po całym tygodniu otrzymanych wiadomości i przykładowych posiłków wszyscy wystartowaliśmy do kuchni. Ostrzegamy, że z kolejnymi relacjami możecie zrobić się głodni.

OSPR – Ośrodki Szkolenia w Piłce Ręcznej.
Program ten obejmuje wszystkich naszych uczniów klas sportowych, dając im możliwości dalszego rozwoju swojej pasji, zapewniając treningi indywidualne, sprzęt sportowy oraz udział w specjalistycznych zgrupowaniach. Z całej Polski łącznie objętych systemem OSPR jest 121 placówek, w tym oprócz nas tylko jeszcze jedna Szkoła Podstawowa z Poznania.
Tym bardziej jesteśmy dumni, że możemy zagwarantować naszym młodym zawodnikom udział w tak prestiżowym i najważniejszym programie piłki ręcznej w Polsce. Warto również wspomnieć, że jest to program pod patronatem Ministerstwa Sportu. W kolejnej prezentacji przedstawimy program ogólnopolski, ale tym razem dla klas I-III.

 

 

 

 

Kontynuacja programu OSPR w naszej szkole!

 

Decyzją Komisji Oceniającej OSPR nasza szkoła uzyskały możliwość kontynuacji współpracy w zakresie Projektu Ośrodków Szkolenia w Piłce Ręcznej (OSPR). Informacja jest odpowiedzią na wniosek o powierzenie realizacji zadania „Program dofinansowania ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej zadań z obszaru wspierania szkolenia sportowego i współzawodnictwa młodzieży związanych ze szkoleniem młodzieży uzdolnionej sportowo w ośrodkach działających ze wsparciem jednostek samorządu terytorialnego” w okresie od 1 września 2019 do 30 czerwca 2021 r.