Szkolna drużyna siatkówki dziewcząt

2021/2022

https://www.facebook.com/watch/live/?extid=CL-UNK-UNK-UNK-AN_GK0T-GK1C&ref=watch_permalink&v=3210849475908193
 

III miejsce w mini siatkówce dziewcząt
III miejsce w mini siatkówce dziewcząt

7 kwietnia 2022 r. w Szkole Podstawowej nr 15 odbył się finał Igrzysk Dzieci m. Poznania w mini piłce siatkowej dziewcząt pod patronatem Poznańskiego Szkolnego Związku Sportowego.

Do turnieju zakwalifikowały się cztery najlepsze drużyny z naszego miasta:
SP14, SP15, SP 88 i SP10.🙂
Zawody przeprowadzone były systemem „każdy z każdym”, co dało razem 6 spotkań.
Złoty medal zdobyła SP15, srebrny SP88, brązowy SP10.🏐🏆
Finałowe drużyny dostały medale, pamiątkowe koszulki i puchary.🏆
Nasze BRĄZOWE DZIEWCZYNY TO:
Czarnecka Patrycja, Zaborowicz Aleksandra, Rumińska Wiktoria, Alina Kuzevych, Daria Surkova, Skarzyńska Melania, Kamińska Nadia, Śliżewska Aleksandra, Daria Mańka i Anastazja Połoska.
Brawo!👏
Teraz trzymamy kciuki za wtorkowe zmagania naszych koleżanek z klas starszych, które awansowały do finałów Młodzieżowych Igrzysk Szkół m. Poznania. Nasza szkoła będzie gospodarzem tych finałowych spotkań.. Gościć będziemy drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 15, nr 53 oraz Podstawowej Szkoły im. M. Gortata. 🙂🏐
 
Zwycięska reprezentacja szkoły
Zwycięska reprezentacja szkoły
Awans do finałów Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkół miasta Poznania
Awans do finałów Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkół miasta Poznania

Od przybytku głowa nie boli… Uczennice 7-8 klas sportowych, podobnie jak ich młodsze koleżanki z klas 4-5, wywalczyły awans do finałów Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkół miasta Poznania w piłce siatkowej organizowanych przez PSZS.

Bycie w finale  i godne reprezentowanie  barw SP10, to spełnienie marzeń każdej siatkarki i nagroda za sumienną pracę  na treningach.

Zwycięska reprezentacja szkoły to: Gabi Wojtkowska, Blanka Matczuk, Patrycja Czarnecka, Ola Zaborowicz, Wiktoria Rumińska, Daria Surkowa, Alina Kuzevich, Zofia Słupińska, Tosia Tyczyńska i Zuza Wojciechowska oraz trenerzy to p. Sylwia Śliwowska i p. Michał Dudek.

Brawo WY!

II etap rozgrywek odbył się 29 marca 2022 r.   w budynku A.

Oprócz sportowej i  przyjaznej atmosfery  zawodniczki z SP4 i SMS im. Marcina Gortata były zachwycone melodyjnymi  dzwonkami  w naszej szkole.

Trzymajcie kciuki za nasze drużyny!

 

2019/2020

Treningów siatkówki nie ma , trwamy w czasie pandemii  koronawirusa:( ale dziewczynki nie pozostają bierne. Oprócz akcji „Siatką w  wirusa”. cały czas  uprawiają różne formy aktywności sportowej.

Ada Czerniejewska kontynuuje jazdę konną.

Wiktoria Rumińska jeździ na rowerze i rolkach!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11 i 12  listopada na hala sportowych przy ul. Chwiałkowskiego odbyły  się pierwsze rozgrywki w ramach ENEA liga mini piłki siatkowej.

Barwy szkoły reprezentowały:

 w kategorii „Dwójek” 

1 zespół Patrycja Czarnecka, Julia Sobisiak 

2 zespół Wiktoria Rumińska, Klaudia Tomczak

 

w kategorii „Trójek” 

1 zespół Liwia Wenc, Julia Wadreska,  Roksi Tomczak

2 zespół Ada Czerniejewska, Matczuk Blanka, Gabrysia Wojtkowska

 

w kategorii  „Czwórek”

1 zespół Zofia Słupińska, Nicol Wiśniewska, Antonina Tyczyńska, Zuza Wojciechowska

2 zespół Julia Ujda, Ala Kęsa, Sofia Sauta, koptseva Anastasiia

 

 

System i rozpiska kategorii „dwójki” dziewcząt 12.11.2019

Podział na grupy:

  Grupa 1   Grupa 2
       
1. SP JAROCIN 1 1. SP36 1
       
2. SP15 3 2. SP KOSTRZYN 2
       
3. SP KOSTRZYN 5 3. SP27 2
       
4. SP CZERWONAK 2 4. SP23 1
       
5. SP LUSOWO 1 5. ENEA AS 3
       
6. SP6 4 6. SP88 4
       
7. SP70 2 7. SP61 4
       
       
  Grupa 3   Grupa 4
       
1. SP JAROCIN 2 1. SP36 2
       
2. SP56 3 2. SP KOSTRZYN 3
       
3. SP2 KOMORNIKI 1 3. SP CZERWONAK 1
       
4. SP23 5 4. SP LUSOWO 2
       
5. ENEA AS 2 5. ENEA AS 4
       
6. SP6 1 6. SP88 3
       
7. SP61 3 7. SP70 1
       
       
  Grupa 5   Grupa 6
       
1. SP JAROCIN 3 1. SP36 3
       
2. SP10 2 2. SP15 1
       
3. SP KOSTRZYN 1 3. SP KOSTRZYN 6
       
4. SP23 4 4. SP2 KOMORNIKI 2
       
5. SP88 5 5. SP23 2
       
6. SP6 2 6. ENEA AS 1
       
7. SP61 1 7. SP61 2
       
       
  Grupa 7   Grupa 8
       
1. SP15 2 1. SP36 4
       
2. SP56 1 2. SP10 1
       
3. SP KOSTRZYN 4 3. SP56 2
       
4. SP27 1 4. SP23 3
       
5. SP88 2 5. SP88 1
       
6. SP70 3 6. SP6 3
       
7. SP61 5    
       

Wyniki

    SP Jarocin 1     SP15 3   SP Kostrzyn 5 nie ma SP Czerwonak 2   SP Lusowo 1     SP6 4     SP70 2   Mecze Punkty Małe punkty Stosunek MP Miejsce
SP Jarocin 1           1   :   0 1 : 0 1 : 0 1   :   0 1   :   0 1   :   0 6 12 152 : 33 4,6061 1
          22   :   6 25 : 0 24 : 9 29   :   4 25   :   9 27   :   5
SP15 3 0   :   1           1 : 0 1 : 0 1   :   0 1   :   0 1   :   0 6 10 118 : 60 1,9667 2
6   :   22           25 : 0 18 : 13 25   :   5 19   :   13 25   :   7
SP Kostrzyn 5 nie ma 0   :   1 0   :   1       0 : 1 0   :   1 0   :   1 0   :   1 6 0 0 : 150 0,0000 7
0   :   25 0   :   25       0 : 25 0   :   25 0   :   25 0   :   25
SP Czerwonak 2 0   :   1 0   :   1 1 : 0       1   :   0 0   :   1 1   :   0 6 6 95 : 95 1,0000 4
9   :   24 13   :   18 25 : 0       17   :   15 8   :   24 23   :   14
SP Lusowo 1 0   :   1 0   :   1 1 : 0 0 : 1           0   :   1 1   :   0 6 4 81 : 108 0,7500 5
4   :   29 5   :   25 25 : 0 15 : 17           12   :   21 20   :   16
SP6 4 0   :   1 0   :   1 1 : 0 1 : 0 1   :   0           1   :   0 6 8 117 : 74 1,5811 3
9   :   25 13   :   19 25 : 0 24 : 8 21   :   12           25   :   10
SP70 2 0   :   1 0   :   1 1 : 0 0 : 1 0   :   1 0   :   1           6 2 77 : 120 0,6417 6
5   :   27 7   :   25 25 : 0 14 : 23 16   :   20 10   :   25          
                                                                             

 

Grupa 1

 

    SP Jarocin 1     SP15 3   SP Kostrzyn 5 nie ma SP Czerwonak 2   SP Lusowo 1     SP6 4     SP70 2   Mecze Punkty Małe punkty Stosunek MP Miejsce
SP Jarocin 1           1   :   0 1 : 0 1 : 0 1   :   0 1   :   0 1   :   0 6 12 152 : 33 4,6061 1
          22   :   6 25 : 0 24 : 9 29   :   4 25   :   9 27   :   5
SP15 3 0   :   1           1 : 0 1 : 0 1   :   0 1   :   0 1   :   0 6 10 118 : 60 1,9667 2
6   :   22           25 : 0 18 : 13 25   :   5 19   :   13 25   :   7
SP Kostrzyn 5 nie ma 0   :   1 0   :   1       0 : 1 0   :   1 0   :   1 0   :   1 6 0 0 : 150 0,0000 7
0   :   25 0   :   25       0 : 25 0   :   25 0   :   25 0   :   25
SP Czerwonak 2 0   :   1 0   :   1 1 : 0       1   :   0 0   :   1 1   :   0 6 6 95 : 95 1,0000 4
9   :   24 13   :   18 25 : 0       17   :   15 8   :   24 23   :   14
SP Lusowo 1 0   :   1 0   :   1 1 : 0 0 : 1           0   :   1 1   :   0 6 4 81 : 108 0,7500 5
4   :   29 5   :   25 25 : 0 15 : 17           12   :   21 20   :   16
SP6 4 0   :   1 0   :   1 1 : 0 1 : 0 1   :   0           1   :   0 6 8 117 : 74 1,5811 3
9   :   25 13   :   19 25 : 0 24 : 8 21   :   12           25   :   10
SP70 2 0   :   1 0   :   1 1 : 0 0 : 1 0   :   1 0   :   1           6 2 77 : 120 0,6417 6
5   :   27 7   :   25 25 : 0 14 : 23 16   :   20 10   :   25          
                                                                             

 

 

 

Grupa 2

 

    SP36 1   SP Kostrzyn 2   SP27 2     SP23 1     ENEA AS 3     SP88 4     SP61 4   Mecze Punkty Małe punkty Stosunek MP Miejsce
SP36 1           1 : 0 1   :   0 1   :   0 1   :   0 1   :   0 1   :   0 6 12 161 : 47 3,4255 1
          17 : 9 19   :   8 22   :   8 25   :   9 39   :   5 39   :   8
SP Kostrzyn 2 0   :   1       0   :   1 1   :   0 1   :   0 1   :   0 1   :   0 6 8 126 : 69 1,8261 2
9   :   17       13   :   21 24   :   9 31   :   4 23   :   8 26   :   10
SP27 2 0   :   1 1 : 0           1   :   0 1   :   0 1   :   0 0   :   1 6 8 106 : 91 1,1648 3
8   :   19 21 : 13           18   :   14 23   :   10 18   :   16 18   :   19
SP23 1 0   :   1 0 : 1 0   :   1           1   :   0 1   :   0 1   :   0 6 6 102 : 105 0,9714 4
8   :   22 9 : 24 14   :   18           27   :   10 23   :   13 21   :   18
ENEA AS 3 0   :   1 0 : 1 0   :   1 0   :   1           0   :   1 0   :   1 6 0 65 : 155 0,4194 7
9   :   25 4 : 31 10   :   23 10   :   27           18   :   21 14   :   28
SP88 4 0   :   1 0 : 1 0   :   1 0   :   1 1   :   0           1   :   0 6 4 85 : 137 0,6204 6
5   :   39 8 : 23 16   :   18 13   :   23 21   :   18           22   :   16
SP61 4 0   :   1 0 : 1 1   :   0 0   :   1 1   :   0 0   :   1           6 4 99 : 140 0,7071 5
8   :   39 10 : 26 19   :   18 18   :   21 28   :   14 16   :   22          
                                                                                 

 

 

 

Grupa 3

 

    SP Jarocin 2     SP56 3   SP2 Komorniki 1   SP23 5     ENEA AS 2     SP6 1     SP61 3   Mecze Punkty Małe punkty Stosunek MP Miejsce
SP Jarocin 2           1   :   0 0 : 1 1   :   0 0   :   1 1   :   0 1   :   0 6 8 126 : 82 1,5366 4
          24   :   11 12 : 20 24   :   11 16   :   17 18   :   17 32   :   6
SP56 3 0   :   1           0 : 1 1   :   0 0   :   1 0   :   1 1   :   0 6 4 66 : 130 0,5077 5
11   :   24           11 : 22 19   :   16 5   :   26 0   :   25 20   :   17
SP2 Komorniki 1 1   :   0 1   :   0       1   :   0 1   :   0 0   :   1 1   :   0 6 10 120 : 78 1,5385 2
20   :   12 22   :   11       20   :   12 17   :   16 15   :   18 26   :   9
SP23 5 0   :   1 0   :   1 0 : 1           0   :   1 0   :   1 1   :   0 6 2 79 : 127 0,6220 6
11   :   24 16   :   19 12 : 20           10   :   23 10   :   26 20   :   15
ENEA AS 2 1   :   0 1   :   0 0 : 1 1   :   0           1   :   0 1   :   0 6 10 138 : 58 2,3793 1
17   :   16 26   :   5 16 : 17 23   :   10           26   :   7 30   :   3
SP6 1 0   :   1 1   :   0 1 : 0 1   :   0 0   :   1           1   :   0 6 8 132 : 79 1,6709 3
17   :   18 25   :   0 18 : 15 26   :   10 7   :   26           39   :   10
SP61 3 0   :   1 0   :   1 0 : 1 0   :   1 0   :   1 0   :   1           6 0 60 : 167 0,3593 7
6   :   32 17   :   20 9 : 26 15   :   20 3   :   30 10   :   39          
                                                                                 

 

 

 

Grupa 4

 

    SP36 2   SP Kostrzyn 3 SP Czerwonak 1 SP Lusowo 2     ENEA AS 4     SP88 3     SP70 1   Mecze Punkty Małe punkty Stosunek MP Miejsce
SP36 2           0 : 1 0 : 1 1 :   0 0   :   1 1   :   0 1   :   0 6 6 110 : 97 1,1340 4
          16 : 21 11 : 18 19 :   11 19   :   20 25   :   11 20   :   16
SP Kostrzyn 3 1   :   0       0 : 1 1 :   0 1   :   0 1   :   0 1   :   0 6 10 120 : 86 1,3953 2
21   :   16       8 : 19 25 :   12 17   :   14 25   :   12 24   :   13
SP Czerwonak 1 1   :   0 1 : 0       1 :   0 1   :   0 1   :   0 1   :   0 6 12 123 : 49 2,5102 1
18   :   11 19 : 8       19 :   8 21   :   9 22   :   8 24   :   5
SP Lusowo 2 0   :   1 0 : 1 0 : 1         0   :   1 1   :   0 0   :   1 6 2 74 : 118 0,6271 6
11   :   19 12 : 25 8 : 19         12   :   24 15   :   14 16   :   17
ENEA AS 4 1   :   0 0 : 1 0 : 1 1 :   0           1   :   0 1   :   0 6 8 113 : 105 1,0762 3
20   :   19 14 : 17 9 : 21 24 :   12           21   :   15 25   :   21
SP88 3 0   :   1 0 : 1 0 : 1 0 :   1 0   :   1           0   :   1 6 0 75 : 128 0,5859 7
11   :   25 12 : 25 8 : 22 14 :   15 15   :   21           15   :   20
SP70 1 0   :   1 0 : 1 0 : 1 1 :   0 0   :   1 1   :   0           6 4 92 : 124 0,7419 5
16   :   20 13 : 24 5 : 24 17 :   16 21   :   25 20   :   15          
                                                                           

 

 

 

Grupa 5

 

  SP Jarocin 3 nie ma   SP10 2     SP Kostrzyn 1   SP23 4     SP88 5     SP6 2     SP61 1   Mecze Punkty Małe punkty Stosunek MP Miejsce
SP Jarocin 3 nie ma       0   :   1 0   : 1 0   :   1 0   :   1 0   :   1 0   :   1 6 0 0 : 150 0,0000 7
      0   :   25 0   : 25 0   :   25 0   :   25 0   :   25 0   :   25
SP10 2 1 : 0           0   : 1 1   :   0 1   :   0 1   :   0 1   :   0 6 10 113 : 77 1,4675 2
25 : 0           6   : 25 17   :   13 18   :   13 24   :   15 23   :   11
SP Kostrzyn 1 1 : 0 1   :   0         1   :   0 1   :   0 1   :   0 1   :   0 6 12 179 : 22 8,1364 1
25 : 0 25   :   6         28   :   3 35   :   5 32   :   4 34   :   4
SP23 4 1 : 0 0   :   1 0   : 1           1   :   0 0   :   1 0   :   1 6 4 91 : 92 0,9891 4
25 : 0 13   :   17 3   : 28           22   :   15 16   :   17 12   :   15
SP88 5 1 : 0 0   :   1 0   : 1 0   :   1           1   :   0 0   :   1 6 4 94 : 105 0,8952 5
25 : 0 13   :   18 5   : 35 15   :   22           23   :   12 13   :   18
SP6 2 1 : 0 0   :   1 0   : 1 1   :   0 0   :   1           0   :   1 6 4 83 : 120 0,6917 6
25 : 0 15   :   24 4   : 32 17   :   16 12   :   23           10   :   25
SP61 1 1 : 0 0   :   1 0   : 1 1   :   0 1   :   0 1   :   0           6 8 98 : 92 1,0652 3
25 : 0 11   :   23 4   : 34 15   :   12 18   :   13 25   :   10          
                                                                               

Grupa 6

 

    SP36 3     SP15 1   SP Kostrzyn 4 SP2 Komorniki 2 nie ma   SP23 2     ENEA AS 1     SP61 2   Mecze Punkty Małe punkty Stosunek MP Miejsce
SP36 3           0   :   1 0 : 1 1 : 0 0   :   1 0   :   1 1   :   0 6 4 77 : 116 0,6638 6
          3   :   26 12 : 22 25 : 0 16   :   18 3   :   33 18   :   17
SP15 1 1   :   0           1 : 0 1 : 0 1   :   0 1   :   0 1   :   0 6 12 136 : 34 4,0000 1
26   :   3           19 : 7 25 : 0 24   :   6 16   :   9 26   :   9
SP Kostrzyn 4 1   :   0 0   :   1       1 : 0 0   :   1 0   :   1 1   :   0 6 6 87 : 97 0,8969 5
22   :   12 7   :   19       25 : 0 0   :   25 9   :   25 24   :   16
SP2 Komorniki 2 nie ma 0   :   1 0   :   1 0 : 1       0   :   1 0   :   1 0   :   1 6 0 0 : 150 0,0000 7
0   :   25 0   :   25 0 : 25       0   :   25 0   :   25 0   :   25
SP23 2 1   :   0 0   :   1 1 : 0 1 : 0           0   :   1 0   :   1 6 6 94 : 96 0,9792 4
18   :   16 6   :   24 25 : 0 25 : 0           4   :   39 16   :   17
ENEA AS 1 1   :   0 0   :   1 1 : 0 1 : 0 1   :   0           0   :   1 6 8 139 : 59 2,3559 2
33   :   3 9   :   16 25 : 9 25 : 0 39   :   4           8   :   27
SP61 2 0   :   1 0   :   1 0 : 1 1 : 0 1   :   0 1   :   0           6 6 111 : 92 1,2065 3
17   :   18 9   :   26 16 : 24 25 : 0 17   :   16 27   :   8          
                                                                             

 

 

 

Grupa 7

 

    SP15 2     SP56 1   SP Kostrzyn 6 nie ma   SP27 1     SP88 2     SP70 3     SP61 5   Mecze Punkty Małe punkty Stosunek MP Miejsce
SP15 2           1   :   0 1 : 0 0   :   1 1   :   0 1   :   0 1   :   0 6 10 138 : 47 2,9362 2
          21   :   11 25 : 0 9   :   16 25   :   8 28   :   7 30   :   5
SP56 1 0   :   1           1 : 0 0   :   1 0   :   1 0   :   1 1   :   0 6 4 84 : 103 0,8155 5
11   :   21           25 : 0 9   :   22 8   :   28 14   :   19 17   :   13
SP Kostrzyn 6 nie ma 0   :   1 0   :   1       0   :   1 0   :   1 0   :   1 0   :   1 6 0 0 : 150 0,0000 7
0   :   25 0   :   25       0   :   25 0   :   25 0   :   25 0   :   25
SP27 1 1   :   0 1   :   0 1 : 0           1   :   0 1   :   0 1   :   0 6 12 169 : 30 5,6333 1
16   :   9 22   :   9 25 : 0           33   :   5 39   :   4 34   :   3
SP88 2 0   :   1 1   :   0 1 : 0 0   :   1           0   :   1 1   :   0 6 6 102 : 95 1,0737 3
8   :   25 28   :   8 25 : 0 5   :   33           15   :   16 21   :   13
SP70 3 0   :   1 1   :   0 1 : 0 0   :   1 1   :   0           0   :   1 6 6 86 : 115 0,7478 4
7   :   28 19   :   14 25 : 0 4   :   39 16   :   15           15   :   19
SP61 5 0   :   1 0   :   1 1 : 0 0   :   1 0   :   1 1   :   0           6 4 78 : 117 0,6667 6
5   :   30 13   :   17 25 : 0 3   :   34 13   :   21 19   :   15          
                                                                                 

 

 

 

Grupa 8

 

    SP36 4       SP10 1       SP56 2     SP23 3       SP88 1       SP6 3   Mecze Punkty Małe punkty Stosunek MP   Miejsce
SP36 4             0   :   1   1   :   0 1   :   0   0   :   1   0   :   1 5 4 73 : 90 0,8111 4
            11   :   18 19   :   14 18   :   14 13   :   20 12   :   24
                                             
SP10 1 1   :   0               1   :   0 1   :   0   1   :   0   1   :   0 5 10 93 : 54 1,7222 1
18   :   11             24   :   7 14   :   6 18   :   15 19   :   15
                                             
SP56 2 0   :   1   0   :   1             0   :   1   0   :   1   0   :   1 5 0 58 : 109 0,5321 6
14   :   19   7   :   24             15   :   17 8   :   28 14   :   21
                                               
SP23 3 0   :   1   0   :   1   1   :   0             0   :   1   0   :   1 5 2 52 : 101 0,5149 5
14   :   18   6   :   14 17   :   15           8   :   27 7   :   27
                                             
SP88 1 1   :   0   0   :   1   1   :   0 1   :   0               1   :   0 5 8 111 : 61 1,8197 2
20   :   13   15   :   18 28   :   8 27   :   8             21   :   14
                                               
SP6 3 1   :   0   0   :   1   1   :   0 1   :   0   0   :   1             5 6 101 : 73 1,3836 3

 

System i rozpiska kategorii „trójki” dziewcząt 14.11.2019

Podział na grupy

  Grupa 1   Grupa 2
       
1. SP ŚMIGIEL 1 1. SP15
       
2. SP10 2 2. SP62 2
       
3. SP ROGALIN 1 3. SP ROGALIN 2
       
4. SP KOMORNIKI 3 4. SP23
       
5. SP1 SUCHY LAS 5. SP2 ŚRODA WLKP.
       
6. SP4 2 6. ENEA AS 3
       
       
  Grupa 3   Grupa 4
       
1. SP ŚMIGIEL 2 1. SP36
       
2. SP56 2. SP62 1
       
3. SP KOMORNIKI 2 3. SP ROGALIN 3
       
4. SP77 1 4. SP CZERWONAK
       
5. ENEA AS 1 5. ENEA AS 2
       
       
  Grupa 5    
       
1. SP10 1    
       
2. SP62 3    
       
3. SP KOMORNIKI 1    
       
4. SP77 2    
       
5. SP4 1    
       

Wyniki

Grupa 1

  SP Śmigiel 1   SP10 2     SP Rogalin 1 SP Komorniki 3   SP1 Suchy Las     SP4 2   Mecze Punkty Małe punkty Stosunek MP Miejsce
SP Śmigiel 1             0   :   1   1 : 0 1   :   0   1 : 0   1   :   0 5 8 89 : 43 2,0698 1
            12   :   13 23 : 7 16   :   10 19 : 7 19   :   6
                                     
SP10 2 1   :   0               0 : 1 1   :   0   1 : 0   1   :   0 5 8 72 : 60 1,2000 2
13   :   12             15 : 16 16   :   13 13 : 11 15   :   8
                                     
SP Rogalin 1 0   :   1   1   :   0         0   :   1   1 : 0   0   :   1 5 4 57 : 89 0,6404 5
7   :   23   16   :   15         10   :   20 15 : 14 9   :   17
                                       
SP Komorniki 3 0   :   1   0   :   1   1 : 0             1 : 0   0   :   1 5 4 73 : 69 1,0580 4
10   :   16   13   :   16 20 : 10           18 : 14 12   :   13
                                     
SP1 Suchy Las 0   :   1   0   :   1   0 : 1 0   :   1           0   :   1 5 0 57 : 77 0,7403 6
7   :   19   11   :   13 14 : 15 14   :   18         11   :   12
                                       
SP4 2 0   :   1   0   :   1   1 : 0 1   :   0   1 : 0             5 6 56 : 66 0,8485 3
6   :   19   8   :   15 17 : 9 13   :   12 12 : 11            
                                       
                                        Grupa 2                              
                                           
    SP15       SP62 2     SP Rogalin 3 nie ma   SP23     SP2 Środa Wlkp.   ENEA AS 3 Mecze Punkty Małe punkty Stosunek MP Miejsce
SP15             1   :   0   1 : 0 1   :   0   0 : 1   0   :   1 5 6 65 : 49 1,3265 3
            13   :   9 25 : 0 14   :   9 7 : 15 6   :   16
                                     
SP62 2 0   :   1               1 : 0 0   :   1   0 : 1   0   :   1 5 2 61 : 60 1,0167 5
9   :   13             25 : 0 11   :   16 11 : 15 5   :   16
                                     
SP Rogalin 3 nie ma 0   :   1   0   :   1         0   :   1   0 : 1   0   :   1 5 0 0 : 125 0,0000 6
0   :   25   0   :   25         0   :   25 0 : 25 0   :   25
                                       
SP23 0   :   1   1   :   0   1 : 0             0 : 1   0   :   1 5 4 69 : 50 1,3800 4
9   :   14   16   :   11 25 : 0           9 : 13 10   :   12
                                     
SP2 Środa Wlkp. 1   :   0   1   :   0   1 : 0 1   :   0           1   :   0 5 10 79 : 34 2,3235 1
15   :   7   15   :   11 25 : 0 13   :   9         11   :   7
                                       
ENEA AS 3 1   :   0   1   :   0   1 : 0 1   :   0   0 : 1             5 8 76 : 32 2,3750 2
16   :   6   16   :   5 25 : 0 12   :   10 7 : 11            
                                       

Grupa 3

 

  SP Śmigiel 2   SP56   SP Komorniki 2     SP77 1     ENEA AS 1 Mecze Punkty Małe punkty Stosunek MP Miejsce
SP Śmigiel 2             1   :   0 1 : 0   1   :   0   0   :   1 4 6 56 : 49 1,1429 3
            18   :   9 14 : 13 16   :   11 8   :   16
                                     
SP56 0   :   1             0 : 1   0   :   1   0   :   1 4 0 39 : 70 0,5571 5
9   :   18             15 : 16 10   :   18 5   :   18
                                     
SP Komorniki 2 0   :   1   1   :   0         0   :   1   0   :   1 4 2 47 : 55 0,8545 4
13   :   14   16   :   15       10   :   13 8   :   13
                                     
SP77 1 0   :   1   1   :   0 1 : 0               1   :   0 4 6 54 : 45 1,2000 2
11   :   16   18   :   10 13 : 10             12   :   9
                                       
ENEA AS 1 1   :   0   1   :   0 1 : 0   0   :   1             4 6 56 : 33 1,6970 1
16   :   8   18   :   5 13 : 8 9   :   12            
                                       
                                Grupa 4                          
                                   
    SP36       SP62 1   SP Rogalin 2   SP Czerwonak   ENEA AS 2 Mecze Punkty Małe punkty Stosunek MP Miejsce
SP36             1   :   0 1 : 0   0   :   1   1   :   0 4 6 48 : 33 1,4545 2
            12   :   10 17 : 5 10   :   11 9   :   7
                                     
SP62 1 0   :   1             1 : 0   0   :   1   0   :   1 4 2 41 : 47 0,8723 4
10   :   12             16 : 10 8   :   11 7   :   14
                                     
SP Rogalin 2 0   :   1   0   :   1         0   :   1   0   :   1 4 0 26 : 65 0,4000 5
5   :   17   10   :   16       8   :   14 3   :   18
                                     
SP Czerwonak 1   :   0   1   :   0 1 : 0               0   :   1 4 6 44 : 40 1,1000 3
11   :   10   11   :   8 14 : 8             8   :   14
                                       
ENEA AS 2 0   :   1   1   :   0 1 : 0   1   :   0             4 6 53 : 27 1,9630 1
7   :   9   14   :   7 18 : 3 14   :   8            
                                       
                                Grupa 5                          
                                           
    SP10 1       SP62 3   SP Komorniki 1     SP77 2       SP4 1   Mecze Punkty Małe punkty Stosunek MP Miejsce
SP10 1             1   :   0 0 : 1   1   :   0   1   :   0 4 6 49 : 45 1,0889 2
            14   :   9 8 : 14 14   :   12 13   :   10
                                     
SP62 3 0   :   1             0 : 1   0   :   1   0   :   1 4 0 41 : 58 0,7069 5
9   :   14             8 : 17 12   :   14 12   :   13
                                     
SP Komorniki 1 1   :   0   1   :   0         1   :   0   1   :   0 4 8 64 : 34 1,8824 1
14   :   8   17   :   8       20   :   7 13   :   11
                                     
SP77 2 0   :   1   1   :   0 0 : 1               0   :   1 4 2 44 : 62 0,7097 4
12   :   14   14   :   12 7 : 20             11   :   16
                                       
SP4 1 0   :   1   1   :   0 0 : 1   1   :   0             4 4 50 : 49 1,0204 3
10   :   13   13   :   12 11 : 13 16   :   11            
                                       

System i rozpiska kategorii „czwórki” dziewcząt 14.11.2019

Podział na grupy

  Grupa 1     Grupa 2
         
1. SP JAROCIN 1.   SP6 ŚREM 1
         
2. SP10 2 2.   SP10 1
         
3. SP27 1 3.   SP CZERWONAK 2
         
4. SP4 2 4.   SP LUSOWO 2
         
5. SP2 ŚRODA WLKP. 1 5.   SP4 1
         
         
  Grupa 3     Grupa 4
         
1. SP84 1.   SP ŚMIGIEL 1
         
2. SP CZERWONAK 1 2.   SP62
         
3. SP5 3 3.   SP27 2
         
4. SP23 4.   SP BOROWO
         
5. ENEA AS 2 5.   ENEA AS 3
         
         
  Grupa 5     Grupa 6
         
1. SP6 ŚREM 2 1.   SP ŚMIGIEL 2
         
2. SP 15 2.   SP36
         
3. SP5 2 3.   SP5 1
         
4. SP LUSOWO 1 4.   SP2 ŚRODA WLKP. 2
         
5. ENEA AS 1 5.   SP88
         

Wyniki

Grupa 1

 

  SP Jarocin   SP10 2     SP27 1       SP4 2     SP2 Środa Wlkp. 1   Mecze Punkty Małe punkty Stosunek MP Miejsce
  SP Jarocin   SP10 2     SP27 1       SP4 2     SP2 Środa Wlkp. 1   Mecze Punkty Małe punkty Stosunek MP Miejsce
SP Jarocin         1   :   0 0   :   1   1   :   0   1   :   0 4 6 54 : 31 1,7419 2
        14   :   6 9   :   10 17   :   6 14   :   9
                                     
SP10 2 0 : 1             0   :   1   1   :   0   0   :   1 4 2 34 : 54 0,6296 4
6 : 14             6   :   17 15   :   8 7   :   15
                                     
SP27 1 1 : 0   1   :   0             1   :   0   1   :   0 4 8 65 : 30 2,1667 1
10 : 9   17   :   6           25   :   5 13   :   10
                                     
SP4 2 0 : 1   0   :   1 0   :   1               0   :   1 4 0 24 : 75 0,3200 5
6 : 17   8   :   15 5   :   25             5   :   18
                                       
SP2 Środa Wlkp. 1 0 : 1   1   :   0 0   :   1   1   :   0             4 4 52 : 39 1,3333 3
9 : 14   15   :   7 10   :   13 18   :   5            
                                       
                                Grupa 2                          
                                 
  SP6 Śrem 1   SP10 1   SP Czerwonak 2   SP Lusowo 2     SP4 1   Mecze Punkty Małe punkty Stosunek MP Miejsce
SP6 Śrem 1         1   :   0 1   :   0   1   :   0   1   :   0 4 8 57 : 24 2,3750 1
        17   :   5 15   :   4 15   :   6 10   :   9
                                     
SP10 1 0 : 1             1   :   0   1   :   0   1   :   0 4 6 48 : 41 1,1707 2
5 : 17             14   :   8 18   :   9 11   :   7
                                     
SP Czerwonak 2 0 : 1   0   :   1             0   :   1   0   :   1 4 0 30 : 56 0,5357 5
4 : 15   8   :   14           9   :   13 9   :   14
                                     
SP Lusowo 2 0 : 1   0   :   1 1   :   0               1   :   0 4 4 43 : 53 0,8113 3
6 : 15   9   :   18 13   :   9             15   :   11
                                       
SP4 1 0 : 1   0   :   1 1   :   0   0   :   1             4 2 41 : 45 0,9111 4
9 : 10   7   :   11 14   :   9 11   :   15            
                                       

Grupa 3

    SP84     SP Czerwonak 1   SP5 3       SP23     ENEA AS 2 Mecze Punkty Małe punkty Stosunek MP Miejsce
SP84             0   :   1 1   :   0   0   :   1   1   :   0 4 4 51 : 38 1,3421 3
            7   :   11 20   :   4 12   :   13 12   :   10
                                         
SP Czerwonak 1 1   :   0             1   :   0   1   :   0   1   :   0 4 8 55 : 34 1,6176 1
11   :   7             16   :   7 13   :   12 15   :   8
                                         
SP5 3 0   :   1   0   :   1             0   :   1   0   :   1 4 0 25 : 71 0,3521 5
4   :   20   7   :   16           8   :   19 6   :   16
                                         
SP23 1   :   0   0   :   1 1   :   0               1   :   0 4 6 58 : 38 1,5263 2
13   :   12   12   :   13 19   :   8             14   :   5
                                           
ENEA AS 2 0   :   1   0   :   1 1   :   0   0   :   1             4 2 39 : 47 0,8298 4
10   :   12   8   :   15 16   :   6 5   :   14            
                                           
                                    Grupa 4                          
                                 
  SP Śmigiel 1   SP62     SP27 2     SP Borowo   ENEA AS 3 Mecze Punkty Małe punkty Stosunek MP Miejsce
SP Śmigiel 1             1   :   0 0   :   1   0   :   1   1   :   0 4 4 40 : 45 0,8889 3
            11   :   10 8   :   13 9   :   12 12   :   10
                                         
SP62 0   :   1             0   :   1   0   :   1   1   :   0 4 2 36 : 40 0,9000 4
10   :   11             8   :   12 9   :   10 9   :   7
                                         
SP27 2 1   :   0   1   :   0             1   :   0   1   :   0 4 8 48 : 31 1,5484 1
13   :   8   12   :   8           9   :   8 14   :   7
                                         
SP Borowo 1   :   0   1   :   0 0   :   1               1   :   0 4 6 44 : 35 1,2571 2
12   :   9   10   :   9 8   :   9             14   :   8
                                           
ENEA AS 3 0   :   1   0   :   1 0   :   1   0   :   1             4 0 32 : 49 0,6531 5
10   :   12   7   :   9 7   :   14 8   :   14            
                                           
                                    Grupa 5                          
                                 
  SP6 Śrem 2   SP15     SP5 2     SP Lusowo 1   ENEA AS 1 Mecze Punkty Małe punkty Stosunek MP Miejsce
SP6 Śrem 2             0   :   1 1   :   0   0   :   1   0   :   1 4 2 37 : 53 0,6981 4
            8   :   11 14   :   13 10   :   12 5   :   17
                                         
SP15 1   :   0             1   :   0   1   :   0   1   :   0 4 8 52 : 32 1,6250 1
11   :   8             18   :   9 15   :   8 8   :   7
                                         
SP5 2 0   :   1   0   :   1             0   :   1   0   :   1 4 0 37 : 68 0,5441 5
13   :   14   9   :   18           10   :   15 5   :   21
                                         
SP Lusowo 1 1   :   0   0   :   1 1   :   0               0   :   1 4 4 40 : 54 0,7407 3
12   :   10   8   :   15 15   :   10             5   :   19
                                           
ENEA AS 1 1   :   0   0   :   1 1   :   0   1   :   0             4 6 64 : 23 2,7826 2
17   :   5   7   :   8 21   :   5 19   :   5            
                                           
                                    Grupa 6                          
                                     
  SP Śmigiel 2   SP36     SP5 1     SP2 Środa Wlkp. 2     SP88   Mecze Punkty Małe punkty Stosunek MP Miejsce
SP Śmigiel 2             0   :   1 0   :   1   0   :   1   0   :   1 4 0 28 : 63 0,4444 5
            4   :   16 8   :   15 9   :   16 7   :   16
                                         
SP36 1   :   0             1   :   0   1   :   0   1   :   0 4 8 52 : 24 2,1667 1
16   :   4             11   :   7 12   :   7 13   :   6
                                         
SP5 1 1   :   0   0   :   1             1   :   0   0   :   1 4 4 48 : 45 1,0667 3
15   :   8   7   :   11           13   :   12 13   :   14
                                         
SP2 Środa Wlkp. 2 1   :   0   0   :   1 0   :   1               1   :   0 4 4 52 : 43 1,2093 2
16   :   9   7   :   12 12   :   13             17   :   9
                                           
SP88 1   :   0   0   :   1 1   :   0   0   :   1             4 4 45 : 50 0,9000 4
16   :   7   6   :   13 14   :   13 9   :   17            
                                           

 

 

28.XI. odbył się pierwszy etap Igrzysk Dzieci z piłki siatkowej pod patronatem Poznańskiego Szkolnego Związku Sportowego.
Nasza szkoła była gospodarzem tego etapu.. Do rywalizacji stanęły jeszcze dwie szkoły SP20 i SP25.
Barwy szkoły reprezentowały:
1. Czarnecka Patrycja
2.Sobisiak Julia
3.Rumińska Wiktoria
4. Wojtkowska Gabrysia
5.Wisniewska Nicole
6. Tyczyńska Antonina
7.Kęsa Alicja
8.Ujda Julia
9.Kopsteva Anastasiia
10.Sauta Sofiia

Wyniki spotkań:
SP10 – SP 20 (2:0)
SP 10 – SP 25 (2:0)
SP25 – SP20 (2:1)

Wysoko wygrane dwa spotkania zapewniły naszym siatkarkom awans do II etapu rozgrywek.
Brawo dziewczynki!!!”

 

Siatkówka dziewcząt
Siatkówka dziewcząt 5b
Siatkówka dziewcząt
Siatkówka dziewcząt 6b

20 października 2019 r. dziewczynki z klas sportowych brały udział w  organizowany jest IV Turnieju Mini Siatkówki Dziewcząt o puchar  Dyrektora Centrum Sportu Politechniki Poznańskiej,.

„Dwójki”  w składzie: Patrycja Czarnecka, Julia Sobisiak, Klaudia Tomczak

„Trójki” w składzie: Blanka Matczuk, Gabrysia Wojtkowska, Julia Waderska, Ada Czerniejewska

„Czwórki” w składzie: Nicole Wiśniewska, Zosia Słupińska, Garczyńska Sandra, Tyczyńska Antonina, Roksana Tomczak.

12 listopada 2019 r. rusza kolejna edycja rozgrywek z mini piłki siatkowej w ramach projektu ENEA AKADEMIA SPORTU.

Siatkówka dziewcząt - klasy sportowe

Siatkówka dziewcząt – klasy sportowe

 

Uczennice SP 10  wicemistrzyniami  Poznania w  piłce siatkowej!!!!

Szkolna drużyna dziewcząt z mini piłki siatkowej zajęła II miejsce w Poznańskich Igrzyskach  Młodzieży Szkolnej/Mistrzostwa Dzieci organizowanych przez Poznański Szkolny Związek Sportowy.

 Aleksandra Biskup, Zuzanna Dopierała, Weronika Dzikowska, Joanna Jadczak, Anastazja Kamińska, Sonia Kordylewska, Sandra Kostecka, Ewelina Maciejewska, Oliwia Nawrocka po bardzo zaciętych i wyrównanych spotkaniach finałowych ze SP nr 15, SP nr 29 i SP 4 ,zakończonych tie-breakami  zdobyły wicemistrzostwo Poznania w piłce siatkowej.

Finał odbył się 22 marca 2018r. w Szkole Podstawowej nr 15, na os. Sobieskiego.

Brawo dziewczyny!!!!

II miejsce w Poznańskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej/Mistrzostwa Dzieci
II miejsce w Poznańskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej/Mistrzostwa Dzieci

 

 

Kinder + Sport – rozgrywki mini siatkówki dziewcząt Turniej Miast

Po raz piaty w historii szkoły dziewczęce drużyny z mini piłki siatkowej uczestniczyły w turnieju organizowanym przez Wielkopolski Związek Piłki Siatkowej Kinder+Sport.

Wczesnym rankiem w niedzielę 4 lutego 6 siatkarskich drużyn wraz z garstką kibiców wyruszyło autokarem do Piły.

Szkołę reprezentowały:

w kategorii „dwójek” ( zgłoszono dwa zespoły):

1.Wiśniewska Nicole, Tyczyńska Antonina, Czerniejewska Adrianna

2.Wenc Liwia, Słupińska Zofia, Tomczak Roksana

w kategorii „trójek”

1.Weronika Zborowska, Kinga Handke, Julia Ujda

2.Amelia Lisiecka, Ada Bilon, Wiktoria Drozd

w kategorii „czwórek”

1.Oliwia Nawrocka, Anastazja Kamińska, Jadczak Joanna, Ewelina Maciejewska, Dominika Kaśkiewicz

  1. Aleksandra Biskup, Weronika Dzikowska, Sandra Sobisiak, Sandra Kostecka, Sonia Kordylewska

Zawodniczki z SP 10 stoczyły wiele emocjonujących, zaciętych  spotkań z zespołami z  m.in. Piły, Wronek, Rogalinka, Kalisza, Wrześni.

 

Dwa zespoły w składzie :(. N. Wiśniewska,  A. Tyczyńska, A. Czerniejewska), oraz .(O. Nawrocka, A. Kamińska, E. Maciejewska, J. Jadczak, D. Kaśkiewicz) wywalczyły awans do kolejnej fazy rozgrywek.

Dziewczynki z klasy sportowych o profilu mini piłka siatkowa, otrzymały zaproszenie od Szkoły Podstawowej im. Wiosny Ludów w Miłosławiu, która 17 marca 2018r. zorganizowała turniej z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.
Wczesnym rankiem busikiem w kierunku Miłosławia udały się:
-Antonina Tyczyńska, Julia Ujda i Alicja Kęsa – które rywalizowały w kategorii”single”
-Ola Biskup, Weronika Dzikowska i Weronika Zborowska – kategoria „trójki”
-Wiktoria Drozd, Ada Bilon i Gabrysia Lewandowska – kat.”trójki”
-Oliwia Nawrocka, Ewelina Kamińska, Joanna Jadczak, Zuza Dopierała, Sandra Sobisiak, Sonia Kordylewska – kategoria „czwórki”.
Na miejscu spotkałyśmy się z drużynami ze Wrześni, Kalisza, Czempinia, Strzałkowa.
Po zaciętych meczach, w przepięknej, nowoczesnej hali sportowej miłosławskiej szkoły z pucharem i nagrodami za trzecie miejsce do Poznania wróciły nasze „czwórki”.

Szkolna drużyna siatkówki
Szkolna drużyna siatkówki

 

 

 

W dniach od 19.08 do 25.08. br. uczniowie naszej szkoły  po raz drugi spędzali wakacje w Centralnym Ośrodku Sportowo-Szkoleniowym w Sierakowie na obozie siatkarskim. Sportowe chwile spędzaliśmy wspólnie z koleżankami i kolegami ze Szkoły Podstawowej nr 4.  Rywalizacja sportowa na boiskach, wypady do miasteczka, kąpiele w jeziorze, dyskoteki, wieczorne kino to jedne z wielu atrakcji obozowych. Młodzi sportowcy aktywnie rozwijali swoje umiejętności siatkarskie przygotowując się do nowego sezonu. 

trener: Sylwia Śliwowska

Sieraków
Sieraków