Projekt klasy I-III „Na Grunwaldzie małe Szkraby grają w rękę dla zabawy”

Szkraby kończą I etap rozgrywek z 3 wygranymi! 

Większego prezentu nasi najdzielniejsi reprezentanci nie mogli nam zrobić. W poniedziałek Szkrabiki znów nie okazały się gościnne. Z 3 wygranymi meczami nasze Zuchy rozegrały najlepszy turniej w bieżącym roku szkolnym.  I choć wyniki dla nich nie są najważniejsze to zawsze budują do dalszej pracy. 

Dziękujemy każdemu zawodnikowi za piękne reprezentowanie nas w bieżącym semestrze i już nie możemy się doczekać kolejnych zmagań.  

Dziękujemy również za przybycie do nas każdej drużynie, którą gościliśmy i zapraszamy częściej. 

Szkraby
Szkraby

 

 

Sportowy tydzień z piłką ręczną kończymy wygranym meczem Szkrabów!

W czwartek nasi najmłodsi szczypiorniści byli drugi raz w bieżącym roku szkolnym gospodarzem turnieju piłki ręcznej. Podczas rozgrywek nie zabrakło oczywiście emocji, stresu i rzutów obok bramki, ale co najważniejsze były uśmiechy, gratulacje i radość. Po wygranym meczu juz czekamy na kolejny turniej, który zostanie rozegrany w grudniu.

Dziękujemy wszystkim za przybycie i zapraszamy ponownie. 

 

II Turniej Szkrabów
II Turniej Szkrabów

 

Nasi mali zawodnicy rozpoczęli zmagania!

Uczniowie klas II i III byli gospodarzami I Turnieju Szkrabów w naszej szkole. Wszyscy nie mogliśmy się już doczekać kiedy w końcu nasi najmłodsi reprezentanci rozpoczną swoje turnieje.  Mali szczypiorniści mają na swoim koncie 2 wygrane. Już dziś zapraszamy na kolejne emocje do SP 10. Bardzo dziękujemy Trenerom i ich podopiecznym za przybycie, radość i wspólną grę.

 

Szkraby
Szkraby