Poznańskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

12 kwietnia 2022r. nasza szkoła po raz pierwszy była gospodarzem finałów Poznańskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej z piłki siatkowej dziewcząt. Do Dziesiątki przyjechały trzy najlepsze drużyny siatkarskie z poznańskich szkół : SP 15, SP 53 i SMS im. M.Gotrata. Grano systemem „każdy z każdym”.

Nasza szkolna drużyna w składzie: Patrycja Czarnecka, Blanka Matczuk, Zuzanna Włodarczak, Antonina Tyczyńska, Nicole Wiśniewska, Rumińska Wiktoria dzielnie i godnie broniły barw szkoły. Niestety tego dnia nasza drużyna grała w osłabionym składzie Z powodu choroby zabrakło naszego super ataku czyli  Gabrysi Wojtkowskiej i rozgrywającej Darii Surkovej. Nasze dziewczęta zajęły najgorsze miejsce dla sportowca, czyli czwarte..

Przybyłym gościom podobała się atmosfera panująca podczas imprezy, świąteczny wystrój szkoły i kolejny raz furorę zrobiły nasze dzwonki. Pamiątkowe medale i puchary zwycięskim drużynom wręczała pani dyrektor Magdalena Pechorin.

Kibicom dziękujemy za doping i za ściskane kciuki, Gabrysi i Darii życzymy zdrowia, a całej społeczności szkolnej spokojnych, rodzinnych świąt z odrobiną aktywności fizycznej pomiędzy świątecznymi smakołykami.