Turniej klasy IV

turniej ligowy

Uczniowie klasy sportowej IV rozegrali ostatni swój turniej w 2018 r. Były to rozgrywki wojewódzkie z następującymi zespołami: Pyrki Poznań, Nielba Wągrowiec i MKS Poznań I.

Nasi uczniowie w pierwszym meczu musieli uznać przewagę drużyny z Wągrowca, ale to nie przeszkodziło w wygraniu drugiego meczu. Ostatni pojedynek wzbudził najwięcej emocji i był niesamowitym widowiskiem. Nasi młodzi szczypiorniści zmierzyli się z zespołem MKS I. Regulaminowy czas gry zakończył się remisem po bardzo walecznej końcówce naszego zespołu. Niestety bardzo mało zabrakło do cennej wygranej, ponieważ w rzutach karnych przegraliśmy jedną bramką.
Wielkie brawa należą się całej drużynie oraz rodzicom, którzy wypełnili całą halę niesamowitym dopingiem dla naszej grupy.