XIV turniej charytatywny im. Macieja Zawiei

XIV turniej charytatywny im. Macieja Zawiei
XIV turniej charytatywny im. Macieja Zawiei

Dzisiaj w naszej szkole odbył się XIV turniej charytatywny im. Macieja Zawiei. W rozgrywkach uczestniczyło  aż 10 drużyn. Serdecznie dziękujemy organizatorom : p. Ewie Zawiei, Bartoszowi Zawiei, radnym Rady Osiedla Górczyn . Tegorocznym celem turnieju było wsparcie dla Franciszka Nowaka, podopiecznego fundacji Kawałek Nieba. Gratulacje i serdeczne podziękowania dla uczestników, organizatorów i wszystkich gości.  

Plakat XIV turnieju charytatywnego im. Macieja Zawiei
Plakat XIV turnieju charytatywnego im. Macieja Zawiei
Goście turnieju charytatywnego w SP10
Goście turnieju charytatywnego w SP10

 

 

Puchary i pamiątkowe medale turniejowe.
Puchary i pamiątkowe medale turniejowe.

 

XIV turniej charytatywny im. Macieja Zawiei
XIV turniej charytatywny im. Macieja Zawiei i szanowni goście
Turniejowy mecz piłkarski.
Turniejowy mecz piłkarski