XV Turniej Piłki Nożnej im. Maćka Zawiei

XV Turniej Piłki Nożnej im. Maćka Zawiei,

10 września br.  na boisku sportowym SP 10 przy ul. Ściegiennego  odbył się XV Turniej Piłki Nożnej im. Maćka Zawiei, którego organizatorem była Rada Osiedla Górczyn i Fundacja Wielspin – Reha.?

Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Wojciech Ratajczak ( kapitan), Wojciech Borkowski, Alan Ratajczak, Yehor Borodich, Vlad Furmański, Jakub Wicherek, Artem Rupiński, Daniel Woronow.?

Turniej był doskonałą okazją,  do spotkania z absolwentami  szkoły, którzy stworzyli drużynę ABSOLWENCI SP10.  Ich team  dotarł aż do półfinału.

W skład drużyny ABSOLWENCI SP 10 weszli: Michał i Marcin Terek, Bartek Maciaszczyk, Grzegorz Szajkowski, Jan Bierła, Mateusz Sakwa, Oskar Garstka, Kuba Spychała, Oliwier Nowaczyk, Kuba Gromadzki.

Dziękujemy organizatorom i uczestnikom.?