3a na lekcji chemii…

18 stycznia br. klasa 3a w ramach integracji klas młodszych ze starszymi wzięła udział w bardzo ciekawych i urozmaiconych zajęciach.? Już w holu szkoły przywitały nas uczennice klas ósmych Zuzanna i Marysia. ?Oprowadzały oraz opiekowały się nami przez cały czas pobytu przy ulicy Ściegiennego. ?Uczniowie zwiedzili bibliotekę z piękną czytelnią, dużą salę gimnastyczna, Strefę Relaksu, klasopracownie przedmiotowe: biologiczno – chemiczną, fizyczną i historyczną. ?Zaglądnęli do stołówki, która jest znana ze smacznych obiadów. Pomieszczenie przypomina palmiarnię ?. Wszyscy z chęcią przebywają w tak pięknym , zielonym otoczeniu.?
Trzecioklasiści byli zachwyceni lekcją chemii poprowadzoną przez p. Joannę. ?Druga lekcja języka angielskiego p. Dagmary, dała dzieciom duże pole do popisu w znajomości języka. Trzecioklasiści rywalizowali z uczniami klas starszych.?
Na zakończenie 3a zobaczyła boisko sportowe i siłownię na świeżym powietrzu.
Po tej wyprawie większość uczniów stwierdziła , że jeszcze tu wrócą.?
Czekamy ? Do zobaczenia?