Życzenia z Francji

Joyeux Noël et Bonne Année 2018

Pod koniec października 2017 gościliśmy w szkole nauczycieli z francuskiego miasta Dreux. Przyjechali do Polski w ramach programu Erasmus Plus Mobilność.

Obserwowali szkoły w Poznaniu pod kątem: klimatu w szkole, celów nauki szkolnej i stosowania technologii. Byli w Liceum nr 1 i Gimnazjum Dwujęzycznym im. K. Marcinkowskiego, w Zespole Szkół Zawodowych im. J. Lelewela i trafili też do Szkoły Podstawowej nr 10 na lekcję języka francuskiego w klasie 7B.
Nathalie Rodes, nauczycielka biotechnologii, Raphaèle Blaix, nauczycielka języka francuskiego, Franck Gressin, nauczyciel historii i geografii, przekazują Nauczycielom i Uczniom szkoły najserdeczniejsze życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia i wszelkiej pomyślności w 2018 roku – Joyeux Noël et Bonne Année 2018.
p. A. Klinger i p. A. Stefańska

logo Erasmus plus