Awans do finałów Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Zwycięska reprezentacja szkoły

Od przybytku głowa nie boli… Uczennice 7-8 klas sportowych, podobnie jak ich młodsze koleżanki z klas 4-5, wywalczyły awans do finałów Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkół miasta Poznania w piłce siatkowej organizowanych przez PSZS.

Bycie w finale  i godne reprezentowanie  barw SP10, to spełnienie marzeń każdej siatkarki i nagroda za sumienną pracę  na treningach.

Zwycięska reprezentacja szkoły to: Gabi Wojtkowska, Blanka Matczuk, Patrycja Czarnecka, Ola Zaborowicz, Wiktoria Rumińska, Daria Surkowa, Alina Kuzevich, Zofia Słupińska, Tosia Tyczyńska i Zuza Wojciechowska oraz trenerzy to p. Sylwia Śliwowska i p. Michał Dudek.

Brawo WY!

II etap rozgrywek odbył się 29 marca br.  w budynku A.

Oprócz sportowej i  przyjaznej atmosfery  zawodniczki z SP4 i SMS im. Marcina Gortata były zachwycone melodyjnymi  dzwonkami  w naszej szkole.

Trzymajcie kciuki za nasze drużyny!