Laureaci Konkursu wiedzy o Poznaniu

07.04.2022 w  SP 25 odbyła się uroczystość wręczenia nagród w VIII Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Poznaniu. Była to dwudziesta edycja konkursu. Do finału konkursu przystąpiło 55 uczniów z 15 szkół podstawowych naszego miasta.

Zgodnie z regulaminem konkursu przyznano również jedenaście miejsc pierwszych, dwadzieścia dwa miejsca drugie, dwanaście miejsc trzecich i cztery wyróżnienia.

Nagrody laureatom wręczali: wicekurator Kuratorium Oświaty w Poznaniu – Zbigniew Talaga, prezydent miasta Poznania  Mariusz Wiśniewski, prof. Przemysław Matusik – reprezentant Centrum Instytut Wielkopolski, Dorota Bonk Hammermaister – przewodnicząca Rady Osiedla Wilda i  wiceprezes Towarzystwa Miłośników Miasta Poznania – Krzysztof Gmerek. W uroczystości wzięli udział także: zastępca dyrektora w Wydziale Oświaty – Wiesław Banaś, nauczyciele laureatów oraz ich rodzice.

Dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy osiągniętych wyników dziewczynkom z SP 10: Oliwii Kędzierskiej, Antoninie Cichockiej z 3a – miejsce 1 oraz Oliwii Gucia z 2a – miejsce 3.